To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Gnieźnieńskie Forum Internetowe
www.ForumGniezno.pl - jedyne niezależne i niekomercyjne gnieźnieńskie forum!

Media - Przemiany na Szlaku Piastowskim

Rbit - 10-11-07, 00:59
Temat postu: Przemiany na Szlaku Piastowskim
Grzebiąc w necie trafiłem na bardzo ciekawe wypowiedzi dotyczące Przemian. Wygłosił je właściciel i redaktor naczelny Wiadomości Wrzesińskich Waldemar Śliwczyński podczas czatu z czytelnikami:

Cytat:
takie słabe te Przemiany i... brzydkie, że dość łatwo można by zrobić lepszą, ale... przyzwyczajenie czytelnicze przemawia na ich korzyść
nie czytam Przemian, a jedynie średnio raz w roku przeglądam - oni się w ogle nie rozwijają

Floyd - 10-11-07, 12:41

No cóż, można się zgodzić, tak archaicznej gazety która ciągle odsyła by dokończyć artykuł kilka stron dalej to nie widziałem nigdy.
Anonymous - 13-11-07, 23:07

Żeby dyskusję trochę ożywić - Przemiiany to najlepsza gazeta w Wielkopolsce :ups:
Anonymous - 14-11-07, 12:34

Nie dopisałeś - do czego najlepsza.... doprecyzujesz?
Anonymous - 14-11-07, 15:56

InformatoR napisał/a:
Żeby dyskusję trochę ożywić - Przemiiany to najlepsza gazeta w Wielkopolsce :ups:
Oczywiście że najlepsza !...do WC.
Szkoda mi tylko Jarka W>

Grzegorz - 14-11-07, 17:34

Lodolamacz napisał/a:
Oczywiście że najlepsza !...do WC.
Nie zgadzam się z Tobą. Wcale nie do WC.
Przemiany to najbardziej wartościowa w Gnieźnie gazeta ! Najlepsza do rozpalania w piecu kaflowym! :rotfl2:

Rbit - 14-11-07, 23:59

widzę, że Przemiany fanów tu nie mają :) Ja uważam, że dziennikarsko nie jest to gazeta najgorsza, czasem jest jakiś fajny artykuł. Ale to wszystko cierpi na fatalnym wyglądzie gazety. Jest brzydka wizulanie tak, że nieraz się zmuszam, żeby zacząć czytać jakiś artykuł. Już samo logo jest archaiczne jak z czasów PRL. Ale na rynku dominują czyli trafiaja w gusta swoich czytelników. Być może (nie wiem czy tak jest ale sie domyślam) wśród czytelników Przemian dominują osoby starsze.
Poza tym mnie akurat cieszy istnienie każdej gazety na rynku, cieszy mnie, że Gniezno ma chyba najwięcej gazet w Wielkopolsce. Naliczyłem ich 6, 4 płatne (Gnieźnieński Tydzień, Przegląd, Przemiany, Reporter) i 2 bezpłatne (Gazeta Wielkopolska i Lustro). Czytelnik ma wybór a mediom nie jest tak łatwo manipulować opinią. Nie wiem tylko ile czasu przetrwają wszystkie gazety gdyż wydaje mi się, że wszystkie cierpią na braki kadrowe. Nie wiem też czy jest u nas dość firm, które chciałyby się reklamować. W większym Koninie utrzymała się chyba tylko 1 gazeta (o innych nie słyszałem) Przegląd Koniński.

Anonymous - 19-11-07, 04:53

Rbit napisał/a:
) i 2 bezpłatne (Gazeta Wielkopolska i Lustro).
Gdzie można na 100% otrzymać te bezpłatne? Ja jakoś nie mam szczęścia i czytuję zawsze przypadkowo bo ktoś mi da. Systematycznie nigdy. Może to i dla nich dobrze :mruga: ...
Floyd - 19-11-07, 22:22

ZIMNY PRYSZNIC napisał/a:
Rbit napisał/a:
) i 2 bezpłatne (Gazeta Wielkopolska i Lustro).
Gdzie można na 100% otrzymać te bezpłatne? Ja jakoś nie mam szczęścia i czytuję zawsze przypadkowo bo ktoś mi da. Systematycznie nigdy. Może to i dla nich dobrze :mruga: ...


Lustro zabieram ze stojaczka w Goji i Galerii ale tam często jest rozchwytywane.

Floyd - 25-06-08, 00:20

Dziś zakupiłem Przemiany, wiecie co ? poziom jest na prawdę niski. Nijakość jest miażdżąca. Ta gazeta, mam wrażenie, zatrzymała się w rozwoju wiele lat wstecz. Pracują tam młodzi ludzie ?
Raf - 25-06-08, 00:39

Myślę, że przemiany ciągną tylko i wyłącznie dzięki ogłoszeniom. Nadal starsza społeczność woli ten rodzaj ogłoszenia. Sprawy mieszkaniowe jak kupno/sprzedaż dość dobrze idzie w Przemianach. Przyjdzie jednak czas, kiedy to się skończy...
Floyd - 25-06-08, 08:12

No właśnie, informacja to tylko dodatek do ogłoszeń, w sumie winni się nazywać "Ogłoszenia na szlaku piastowskim" zresztą nijakość informacji daje do myślenia.
bartek11 - 02-09-09, 17:06

DROGIE (...) PRZEMIANY co jakiś czas wchodzę na ta gazetę (na stronę internetową) od jakiś 4-5mcy i wiecie co tam jest? NIC...(ARTYKUŁ OD 5 M-CY TEN SAM ) ale już tam nie wejdę ponieważ poco? pozdrawiam odpowiedzialne osoby za stronę www o ile takie tam są.

Proszę używać polskich znaków oraz nie stosować pisania dużymi literami.
- RafPowered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group